mr. sc. MIRELA CRVELIN ŽIVKOVIĆ

+385 (0)21 453 810

Mr. sc. Mirela Crvelin Živković, dr. med., specijalistica interne medicine, subspecijalistica endokrinologije i dijabetologije, zaposlena je u Specijalnoj bolnici Agram od 2007. godine. Diplomirala je na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, na Medicinskom studiju u Splitu. Specijalizaciju i subspecijalizaciju provela je u KBC-u Split, KBC-u Zagreb i KB-u Dubrava. Završila je poslijediplomski studij biomedicine i zdravstva na Medicinskom fakultetu u Splitu i stekla titulu magistra znanosti u području kliničke medicinske znanosti. Dodatno se educirala u području dijagnostičkog UZV-a abdomena i štitnjače te CD-a krvnih žila. Sudjeluje na domaćim i međunarodnim kongresima, simpozijima, radionicama i edukacijskim programima.
Članica je Hrvatskog društva za dijabetes i bolesti metabolizma, Hrvatskog endokrinološkog društva, Hrvatskog liječničkog zbora i Hrvatske liječničke komore.

Profesionalni interesi:

Dijagnostika i liječenje bolesti štitnjače, endokrinologija i dijabetologija, ultrasonografska dijagnostika.

Mirela Crvelin Živković ravnateljica je Poliklinike Split Specijalne bolnice AGRAM.

Znanstveni radovi